AH Serisi Delta Plc

AH Serisi Detaylar

AH Serisi PLC, üst düzey uygulamalar için otomasyon çözümleri sunar. Modüler donanım yapısı, gelişmiş fonksiyonlar ve son derece entegre yazılımın kombinasyonu, proses kontrol uygulamaları için bir sistem çözümü sunar. Çeşitli fonksiyon bloklarına (FB), mükemmel fiyat / performansa ve bol miktarda uzatma modül seçimine ek olarak, AH Serisi PLC ayrıca yüksek hızlı, yüksek hassasiyet sağlamak için EtherCAT gibi hareket ağı üzerinden çok eksenli hareket kontrolü sağlar makine kontrolü. İstisnai sistem genişletilebilirliği, geniş bir uygulama yelpazesinde sistem maliyetini de büyük ölçüde azaltır.

Büyük Ölçekli Sanayi Makineleri

AH500, 3 eksenli doğrusal enterpolasyon, 2 eksenli ark enterpolasyonu ve 3 eksenli helisel enterpolasyon dahil olmak üzere mükemmel hareket kontrol fonksiyonlarını destekler. Ek olarak, AH500, Delta’nın yüksek hızlı DMCNET hareket kontrol ağı üzerinden 1ms’de eşzamanlı olarak 12 eksene veya 4 grup 3 eksenli interpolasyonu kontrol etme yeteneğine sahiptir. AH500, karmaşık işleme veya hassas hareket kontrolü gereksinimlerini karşılar ve inşaat malzemesi işlemcileri, çözgü örme makineleri ve gıda paketleme makineleri gibi uygulamalar için etkilidir.

Sistem uygulamaları

AH500, hemen hemen her türlü üst düzey otomasyon görevi için tasarlanmış modüler bir sistem denetleyicisidir. Bol I / O modülleri seçimi ve esnek sistem yapısı, her türlü sistem entegrasyon gereksinimi için en iyi çözümleri sunar. Uzak G / Ç genişletilebilirliği sayesinde, AH500 ana istasyonunu merkezi bir kontrol sistemi olarak kurabilir ve uzak G / Ç sistemlerini HVAC uygulamaları için farklı katlarda veya kağıt endüstrisi için farklı işleme istasyonlarında tahsis edebilirsiniz. AH500 sadece endüstriyel makineler veya cihazlar için başvuru koşullarını yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda otomasyon sistemleri için toplam çözümler sunar.

 

 • 32 bit işlemciyi kullanır.
 • Mükemmel program yürütme hızı : LD komutu yürütme hızı 0,02µs
 • Maks. G / Ç noktaları:
    – DIO: Maks. 4,352 puan
    – AIO: Maks. 544 kanal
    – RIO> 100.000 puan
 • Program kapasitesi : Maksimum 384k adım (1.5MB)
 • Veri kaydı (D + L) 256k kelime.
 • amamen izole edilmiş RS-232/422/485 、 Mini USB 、 Ethernet 、 tam boyutlu standart SD (standart CPU) / SDHC (gelişmiş CPU) kart yuvası ile CPU yerleşik.
 • DIO modülleri, AIO modülleri, sıcaklık kontrol modülleri, ağ modülleri, darbe aktarma modülleri ve DMCNET / EtherCAT hareket kontrol modüllerinin bol seçimi.